Zakończenie Roku Szkolnego w starszej SP ADE

Kolejny wspólny rok za nami! 

 Rok pełen wrażeń, wytężonej pracy, wspólnych wycieczek i radości. Cała społeczność starszej szkoły podstawowej – uczniowie, rodzice oraz kadra Akademii wspólnie świętowali zakończenie roku oraz rozpoczynające się wakacje.

Grupy 4-8 rozpoczęły w czwartek od wspólnej uroczystości. Nauczyciele z rąk uczniów otrzymali coroczne ADEowce, a wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni przez swoich mentorów spersonalizowanymi dyplomami wraz z książkowym upominkiem 

 Grupa 8 została pożegnana hucznie, w deszczu confetti. My jesteśmy dumni z naszych absolwentów i wzruszeni ich dojrzałością!

Po uroczystości udaliśmy się na wspólny piknik, który był świetną okazją do integracji, podsumowań oraz wspólnych zabaw na świeżym powietrzu.

Piątek minął nam pod znakiem rozdania świadectw i wspólnych pożegnań. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za miniony rok. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, wspaniałe pomysły, niepowtarzalny klimat, rozwój i twórcze spotkania społeczności, a rodzicom za wsparcie oraz dobrą współpracę! Całemu zespołowi ADE: mentorom, osobom współorganizującym proces kształcenia oraz opiekę, nauczycielom przedmiotowym oraz osobom wspierającym nas od strony administracyjnej i gospodarczej składamy ogromne podziękowania za włożony trud w codzienną pracę.

Życzymy wspaniałych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu! 

Theme: Overlay by Kaira Obserwuj nas!
Akademia Dobrej Edukacji w Gdańsku
Skip to content