Pirackie zakończenie roku w Fundamencie ADE!

Ahoj Kamraci!

W piątek 21 czerwca w pirackim stylu FUNdament zakończył rok szkolny 2023/2024. W tym roku spotkało nas wszystko: gwałtowne burze na morzu, sztorm zrywający żagle ale też piękne słońce i cudowny wiatr w żagle, który doprowadził nasz statek do portu – wakacji 🙂

W miłej i wesołej atmosferze mentorki wręczyły swoim uczniom nagrody specjalne (najwyższe wyróżnienie w ADE 😉 “Złote rybki”. Dostał je każdy z uczniów za szczególne i indywidualne super moce, którymi dysponuje.

Nie obyło się bez wzruszeń – p. Julia pożegnała swoją 3 klasę, która już dorosła i w całości gotowa jest wkroczyć w kolejny etap edukacji aby stać się dumnymi czwartoklasistami. Podziękowania dostali też rodzice – każdy z nich otrzymał dyplom Fundamentalnego rodzica za całokształt współpracy. 

Na koniec wszystkie grupy udały się do swoich sal by już w mniejszym gronie odebrać z rąk Pań dyplomy za osiągnięcia w tym roku szkolnym, książki oraz świadectwa. 

Co jeszcze się działo? 

Druga klasa przygotowała swoim rodzicom niespodziankę – własnoręcznie przygotowane od początku do końca przedstawienie kukiełkowe! P. Julia odśpiewała swoim uczniom pożegnalną piosenkę, Marcel zagrał koncert na dwie ręce na keyboardzie. Były podziękowania, uściski i życzenia odpoczynku w wakacje.

U nas jak widać zawsze dużo się dzieje 🙂 A teraz odpoczywamy, nabieramy sił by ruszyć wspólnie w kolejną podróż, ale to już będzie zupełnie inna historia 🙂

Theme: Overlay by Kaira Obserwuj nas!
Akademia Dobrej Edukacji w Gdańsku
Skip to content