Zakończenie Roku Szkolnego w Liceum i Technikum ADE!

Z wielką radością informujemy, że zakończyliśmy nasz jubileuszowy rok szkolny w ADE! 

 Był to czas pełen wyzwań, nauki i rozwoju, a teraz nadszedł moment na podsumowanie i zasłużone świętowanie! W czwartek, 20 czerwca, odbył się końcoworoczny piknik, podczas którego uczniowie, mentorzy i nauczyciele mieli okazję spędzić wspólnie czas na świeżym powietrzu. Była to doskonała okazja do integracji, zabaw, rozmów oraz relaksu po intensywnym roku pełnym nauki. Wszyscy bawili się doskonale, atrakcje były liczne, a pogoda – wyśmienita! 

Następnego dnia, w piątek 21 czerwca, odbyła się uroczystość wręczenia świadectw. Nasi mentorzy z dumą przekazali swoim podopiecznym świadectwa, gratulując im sukcesów i życząc skutecznego odpoczynku w wakacje. Był to moment pełen wzruszeń i radości, a także okazja do podziękowania nauczycielom za ich ciężką pracę i wsparcie. 

Dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie, a nauczycielom i mentorom za nieoceniony wkład w rozwój naszych wspaniałych uczniów i uczennic. Życzymy wszystkim udanych wakacji i czekamy z niecierpliwością na nowy rok szkolny. 

😍

Do zobaczenia we wrześniu!

Theme: Overlay by Kaira Obserwuj nas!
Akademia Dobrej Edukacji w Gdańsku
Skip to content