Świętowanie Dnia Św. Patryka – Pełne zabawy i nauki!

Wspaniały dzień pełen zabawy i nowych doświadczeń! Nasze obchody Dnia Świętego Patryka przeszły najśmielsze oczekiwania. Pan Łukasz, z ogromnym zaangażowaniem, przedstawił fascynującą prezentację o początkach tej tradycji i sposobach świętowania na całym świecie. Poznawanie historii i obyczajów z tak dalekich stron było naprawdę fascynujące!

Moment, który wyjątkowo zapadł nam w pamięć, to kiedy pani Swietłana zachęciła wszystkich do wspólnego tańca irlandzkich kroków ludowych. Początkowa nieśmiałość szybko ustąpiła miejsca zaangażowaniu. 

☺️

 Po krótkiej przerwie przenieśliśmy się do świata magii i marzeń oglądając film „Irlandzkie życzenie” (2024). To był idealny wybór, który w niezwykły sposób uzupełnił nasze świętowanie. Zaskoczeniem dla nas było, jak bardzo wszyscy zanurzyli się w opowieść, czerpiąc z niej radość i inspirację.

Dzień ten pokazał, jak ważne są chwile spędzone razem, pełne nauki, zabawy, i wzajemnego zrozumienia. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i niezapomniane chwile. To była prawdziwa przyjemność po raz kolejny świętować z całą naszą Społecznością ADE!

Theme: Overlay by Kaira Obserwuj nas!
Akademia Dobrej Edukacji w Gdańsku
Skip to content