Program “Lepsza Przyszłość – Przeciwdziałanie Zaburzeniom Psychicznym Dzieci i Młodzieży”

28 listopada 2023 roku odbyło się spotkanie w ramach programu “Lepsza Przyszłość – Przeciwdziałanie Zaburzeniom Psychicznym Dzieci i Młodzieży”, w którym z ramienia naszej szkoły brała udział Angelika Daroszewska. Inicjatywa ta jest realizowana przez Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Gdańsku. Program zakłada kompleksowe działania mające na celu przeciwdziałanie zaburzeniom psychicznym dzieci i młodzieży.

Szczególną uwagę poświęcono prezentacji nowoczesnej platformy informacyjno-edukacyjno-koordynującej, dostosowanej do różnorodnych potrzeb młodych osób, ich nauczycieli, rodziców i opiekunów. pomorskiedlaciebie.pl.

Spotkanie prowadziłą Pani Anna Czarnowska: Rzeczniczka Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku oraz Dr Przemysław Sieracki: Psychiatryk, specjalista ze Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku.