IV Konferencja Opieki Naukowej w ADE

W ostatni poniedziałek maja, jak co roku, w naszej szkole odbyła się Konferencja Opieki Naukowej! To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło uczniów Szkoły Podstawowej, Liceum i Technikum, którzy z dumą prezentowali swoje osiągnięcia badawcze.

Podczas konferencji mogliśmy usłyszeć fascynujące prezentacje z różnych dziedzin nauki. Uczniowie przedstawili swoje projekty i badania z zakresu biologii, historii, programowania, ornitologii, psychologii sportu, prawa, fizyki, astronomii i wielu innych. Ich zaangażowanie, pasja i wiedza były naprawdę imponujące!

Cieszymy się, że nasi uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i dzielenia się swoimi odkryciami z rówieśnikami oraz nauczycielami. To wydarzenie nie tylko inspiruje młodych badaczy do dalszego zgłębiania wiedzy, ale także integruje naszą szkolną społeczność.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za ich wspaniałe prezentacje! Już teraz nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji konferencji i kolejnych sukcesów naszych uczniów.

Do zobaczenia za rok na V Konferencji Opieki Naukowej!

A jeżeli chcesz dowiedzieć się, czym jest “Opieka Naukowa ADE” – kliknij tutaj: https://gdansk.dobraedukacja.edu.pl/opieka-naukowa/  

Theme: Overlay by Kaira Obserwuj nas!
Akademia Dobrej Edukacji w Gdańsku
Skip to content