Uroczyste zakończenie szkoły w stylu „Oscarów”!

Z ogromną radością informujemy, że nasze liceum oraz technikum programistyczne pożegnały kolejną grupę absolwentów podczas niezwykłej uroczystości zakończenia szkoły, której motywem przewodnim była gala „Oscarów”. Tego dnia nasza świetlica zamieniła się w lśniącą salę balową, gdzie młodzi ludzie mieli okazję poczuć się jak prawdziwe gwiazdy! Uroczystość była pełna wzruszeń i śmiechu. Absolwenci, w pięknych strojach, przemierzali czerwony dywan, aby odebrać z rąk mentorów i nauczycieli symboliczne statuetki za ich ciężką pracę, osiągnięcia oraz wyjątkowy wkład w naszą społeczność. Dziękujemy jeszcze raz pani Małgosi oraz pani Basi za wspaniałą organizację tego wydarzenia! 

W tym wyjątkowym momencie pragniemy również podziękować raz jeszcze naszym Absolwentom za lata spędzone w ADE i za wszystkie niezapomniane chwile, które razem tworzyliśmy. Życzymy Wam wielu sukcesów na zbliżających się egzaminach maturalnych oraz dalszej drodze edukacyjnej i zawodowej. Pamiętajcie, że zawsze będziecie częścią naszej szkolnej społeczności i z niecierpliwością będziemy śledzić Wasze przyszłe osiągnięcia!

Theme: Overlay by Kaira Obserwuj nas!
Akademia Dobrej Edukacji w Gdańsku
Skip to content